Have you liked us on Facebook? Check

Nieuw werk

de eerste stap naar verwezenlijking van je plannen

Vacatures in Polen en in het buitenland

Nieuw werk

de eerste stap naar verwezenlijking van je plannen

Vacatures in Polen en in het buitenland

Zoek je werk in Nederland? Registreer je nu! registratie!

o-nas

Over ons

AB Job Service Polska Sp. z o.o. is een Pools arbeidsbureau. Wij beschikken over het certificaat MGIP nr. 5971.

Wij functioneren sinds 2000 op de Poolse markt, in eerste instantie via een netwerk van vertegenwoordigingen van het Nederlandse moederbedrijf, op dit moment via een netwerk van eigen afdelingen (in Kielce, Lublin, Bydgoszcz en Opole).

Lees verder

Praca Niemcy

Od niepamiętnych czasów ludzie emigrują za granicę, głównie w celach zarobkowych. Nasza agencja zatrudnienia AB Job Service oferuje wyjazdy do pracy w Niemczech, Holandii i Szwecji. W ofercie agencji pracy znajduje się nie tylko praca dla opiekunek, praca na produkcji, ale również na magazynie, praca przy zbiorze owoców, praca na budowie oraz praca na innych stanowiskach. Wiele z ofert pracy posiada możliwość zakwaterowania. Również znajomość języka obcego nie zawsze jest wymagana.

Czytaj dalej...

Często wybieraną opcją staje się praca sezonowa Niemcy, która daje sposobność zarobienia dodatkowych funduszy. Pracę sezonową wybiera głównie młodzież oraz studenci, a także osoby które potrzebują nagłego przypływu gotówki. Warto dodać, że praca w Niemczech może przyjmować różnorodne formy i że niektórzy z pracodawców umożliwiają pracę bez języka z zakwaterowaniem. Często w naszej agencji zatrudnienia AB Job Service pojawiają się również oferty pracy w Niemczech bez języka od zaraz, zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Posiadamy także pracę dla osób w średnim wieku, również dla pań 40+. Liczy się tak naprawdę chęć do pracy, motywacja oraz zaangażowanie w powierzone obowiązki. O każdej formie współpracy szybko informujemy wszystkich zainteresowanych.

Jeśli zaciekawiła Cię praca w Niemczech (magazyn, produkcja, budowa, przy zbiorach owoców lub warzyw, praca sezonowa), już teraz skontaktuj się z naszą agencją pracy AB Job Service Polska bądź odwiedź nas w naszym biurze np. w Opolu!

Praca w Holandii

Obecnie najczęściej wybieranym kierunkiem w celu poszukiwania pracy za granicą jest Holandia. Niewielki kraj, jednakże dający dużo możliwości. Nasza agencja zatrudnienia AB Job Service posiada w ofercie pracę w Holandii od zaraz, bez konieczności znajomości języka obcego. Oferujemy również wyjazdy do pracy dla osób posługujących się językiem angielskim, w zależności od stanowiska.

Czytaj dalej...

Wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie bądź odwiedzić nas w biurze np. w Lublinie, Opolu lub w Kielcach, a nasi doradcy przygotują wiele ofert pracy za granicą bez języka. Bardzo często rekrutujemy do pracy w Holandii kierowców ce oraz osoby, które poszukują pracy sezonowej przy owocach i warzywach, na magazynie czy na produkcji. Oferty pracy Holandia są różnorodne – za jedne z najpopularniejszych uchodzą jednakże wyjazdy do pracy sezonowej, które dają możliwość zarobienia dodatkowych funduszy, praktycznie każdemu – zarówno młodzieży, jak i osobom z doświadczeniem nabytym w Polsce.

Szczególną uwagą cieszy się praca dla par Holandia, dzięki której pary mogą swobodnie razem wyjechać do pracy, razem mieszkać oraz wykonywać podobny zakres obowiązków.

Jeśli interesuje Cię praca za granicą, praca w Holandii bez języka bądź praca od zaraz, już teraz skontaktuj się z agencją pracy AB Job Service. Zapraszamy także do zapoznania się ofertami pracy w Niemczech oraz w Polsce.

Skandynawia

Jako Ab Job Service Polska Sp. z o.o. stawiamy na rozwój, tym samym, poszerzamy swoją działalności o współpracę z naszymi, północnymi sąsiadami. Skandynawia cieszy się jednym z najbardziej elastycznych rynków pracy. Należy do najbardziej atrakcyjnych, pod kątem zatrudnienia, a także jest przychylna start-upom. Międzynarodowe rankingi wskazują też Północ Europy jako najlepsze miejsce do życia dla kobiet, które dzięki sprzyjającym warunkom na rynku pracy są bardzo aktywne zawodowo.

Czytaj dalej...

W naszej opinii, kraje skandynawskie są znane również z niskiej stopy bezrobocia. Analizując głębiej skandynawski rynek pracy, warto zwrócić uwagę na istotne kwestie, które je określają – mianowicie: wysoki stopień równości, bezpieczeństwa i stabilizacji. Najbardziej pożądaną grupą, która znajdzie zatrudnienie w takich krajach jak Szwecja, Norwegia czy Dania, są specjaliści z różnych branż. Zdecydowanie, oprócz umiejętności, najważniejszym wymogiem jest znajomość języków obcych. Standard to angielski (przynajmniej na poziomie B2), który generalnie we wszystkich firmach jest językiem korporacyjnym. Zarówno Szwecja, Norwegia, jak i Dania, nie posiadają ogólnokrajowej płacy minimalnej. Wynagrodzenie ustalane jest na podstawie umów zawieranych przez związki zawodowe i pracodawców. Znaczny wpływ na wysokość pensji ma rodzaj wykonywanej pracy oraz samo stanowisko. Praca w wyżej wymienionych krajach jest wybierana nie tylko, z powodu wysokich zarobków ale także ze względu na dodatkowe pakiety socjalne. Oprócz propozycji z krajów skandynawskich oferujemy bogaty pakiet ofert pracy w krajach sąsiadujących: Niemcy i Holandia oraz na terenie Polski.

Praca w Polsce

Jako agencja zatrudnienia posiadamy oferty pracy w naszym kraju – w Polsce. Aby zapoznać się ze wszystkimi propozycjami, zapraszamy do naszej siedziby w Lublinie, Opolu lub Kielcach. Można również skontaktować się z nami telefonicznie – podczas rozmowy nasz doradca odpowie na wszelkie pytania oraz zaproponuje odpowiednie stanowisko. Jeśli jednak spodobała Ci się konkretna oferta pracy w Polsce dostępna na naszej stronie internetowej, już dziś aplikuj na dane stanowisko!

Czytaj dalej...

Agencja pracy Lublin-Opole-Kielce oferuje zarówno pracę fizyczną, jak i umysłową. Oferty są na bieżąco akutalizowane, dzięki czemu na stronie zawsze widnieją tylko te aktywne. Każdy chętny może skorzystać zarówno z wyjazdu do pracy za granicę, jak i znaleźć upragnioną pracę w Polsce m.in. pracę w dziale rekrutacji, w branży IT, branży medycznej, na budowie, jako kierowca, pracę na produkcji przy warzywach lub owocach oraz na wielu innych stanowiskach.

Zapraszamy do kontaktowania się z agencją pracy Lublin-Opole-Kielce AB Job Service Polska. Na bieżąco informujemy o nowych ofertach, pomagamy w załatwieniu wszelkich formalności oraz dbamy o to, aby wszystko przebiegło na jak najwyższym poziomie.