Praca za granicą (Szwecja)

W tej chwili nie ma żadnych ofert powrót do ofert

Praca Szwecja

Zapewne wielu z Was zastanawia się, czy jest możliwe znalezienie pracy w Szwecji. Owszem jak najbardziej można ubiegać się tam o zatrudnienie, jednakże na chwilę obecną pojawia się mniej ofert pracy w Szwecji, niż np. w Niemczech czy Holandii. Kraj ten przyciąga obcokrajowców głównie ze względu na chęć posiadania lepszego standardu życia oraz osiągania znacznie wyższych zarobków. Mimo wysokich podatków, Szwecja oferuje świetną opiekę medyczną oraz przywiązuje szczególną uwagę do rozwoju dzieci.

Czytaj dalej...

Czy jest możliwa praca od zaraz w Szwecji, bez języka?

Szwecja – praca tam wydaje się być ciekawym wyborem dla każdego z nas. Nasza agencja zatrudnienia AB Job Service Polska jest bardzo często w posiadaniu ofert pracy w Szwecji, z możliwością wyjazdu od zaraz. Oznacza to, że wyjazd może być zorganizowany nawet z dnia na dzień. Dodatkowo, oferujemy pracę w Szwecji bez języka, aczkolwiek dobrze jest znać chociaż podstawy np. angielskiego, zwłaszcza w przypadku wyjazdu samemu.

Znając realia rynku jesteśmy w stanie powiedzieć, że rzeczywiście jest możliwe uzyskanie pracy w Szwecji bez języka, z możliwością wyjazdu od zaraz. Często jednak jest to praca fizyczna, dlatego trzeba być wytrzymałym, odpornym na warunki atmosferyczne, pełnym energii oraz zmotywowanym do pracy. Potencjalny pracownik powinien spełniać te właśnie kryteria. Cechą na plus może okazać się także umiejętność mówienia w języku obcym, natomiast jak zostało wcześniej wspomniane, w niektórych przypadkach ofert pracy w Szwecji nie jest to konieczność.

Jaką można otrzymać ofertę pracy w Szwecji?

Oferty pracy w Szwecji są różnorodne, zaczynając od kompletowania zamówień na magazynie, pracy fizycznej na produkcji, poprzez prace sezonowe przy pielęgnacji i zbiorze owoców i warzyw, pracy na kuchni, na budowie, kończąc na pracy w hotelu przy sprzątaniu pokojów To tylko przykładowe oferty pracy Szwecja, które pojawiły się w naszej agencji pracy.

Wszystkich, których interesuje praca w Szwecji od zaraz, bez języka bądź praca w tymże kraju, zapraszamy do kontaktowania się z naszą agencją pracy AB Job Service Polska. Przygotujemy odpowiednie oferty pracy, a jeśli nie będziemy w posiadaniu oferty adekwatnej do Twoich umiejętności i preferencji, postaramy się takową znaleźć. O ofercie pracy poinformujemy Cię telefonicznie. Dodatkowo, praca w Szwecji jest możliwa z zakwaterowaniem.

Jeśli interesuję Cię wyjazd do Szwecji do pracy, zarówno sezonowej, jak i na dłuższy czas, koniecznie odwiedź nas w biurze w Kielcach, Lublinie lub Opolu. Postaramy się znaleźć odpowiednie zatrudnienie dla Ciebie!

Zespół AB Job Service Polska