Praca za granicą (Niemcy)

W tej chwili nie ma żadnych ofert powrót do ofert

Praca Niemcy

Niemcy – po pierwsze, praca w tym kraju jest często wybierana ze względu na mniejszą odległość, jaką trzeba pokonać, chcąc wrócić do Polski. Po drugie, praca w Niemczech daje często większe zarobki, niż w przypadku wykonywania tych samych obowiązków w naszym kraju.

Czytaj dalej...

Praca sezonowa, praca na wakacje – Niemcy

Najłatwiejszym sposobem zarobienia dodatkowych pieniędzy jest praca sezonowa na kilka tygodni ewentualnie maksymalnie kilka miesięcy. Oferty pracy sezonowej w Niemczech zwykle obejmują prace fizyczne wykonywane na polu, w sadzie czy w szklarni. Pracuje się głównie z roślinami (owocami lub warzywami), które należy zebrać, odpowiednio przyciąć, posortować bądź ułożyć stosownie w opakowaniach. Praca sezonowa przy zbiorach Niemcy wymaga od wszystkich odpowiedniej sprawności fizycznej oraz odporności na różnorodne warunki atmosferyczne.

Praca w Niemczech nie tylko przy zbiorach, ale na budowie, magazynie, produkcji

Popularnością cieszy się także praca na magazynie, praca na produkcji w Niemczech, a także praca na budowie. Niektóre z dostępnych ofert w naszej agencji pracy AB Job Service Polska są nie tylko sezonowe, ale również istnieje możliwość podjęcia zatrudnienia w każdym miesiącu roku, praktycznie od zaraz. Dowodem tego są wyjazdy do pracy młodzieży, studentów oraz osób, które posiadają nawet niewielkie doświadczenie nabyte w Polsce bądź potrzebują pieniędzy z różnych przyczyn.

Praca w Niemczech bez języka, z zakwaterowaniem

Wielu z Was zastanawia się, czy istnieją nadal oferty pracy Niemcy, w których nie wymaga się znajomości języka obcego. Oczywiście nadal posiadamy takie oferty. Dotyczą one głównie pracy przy zbiorach czy nawet na produkcji. Dodatkowo, do pracy do Niemiec mogą jeździć grupy znajomych, a także pary, które chcą razem działać oraz co ważne, wspierają się w każdej sytuacji, również w pracy. Praca bez języka w Niemczech jest zatem jak najbardziej możliwa. Kluczowa wydaje się bardziej dyspozycyjność, chęć do pracy oraz zaangażowanie w powierzone obowiązki.

Niemcy – to także kraj, który daje sposobność podjęcia pracy w różnych sektorach: na budowie np. jako pomocnik, na magazynie, jako operator maszyn, operator wózka widłowego czy magazynier.

Podsumowując, Agencja Pośrednictwa Pracy AB Job Service Polska:

  • posiada oferty pracy w Niemczech, bez konieczności znajomości języka obcego oraz z możliwością zakwaterowania
  • ma stale aktualizowaną bazę ofert pracy m.in.: na budowie, pracy sezonowej, pracy bez języka z zakwaterowaniem, pracy przy zbiorach, na magazynie i w wielu innych branżach
  • oferuje zatrudnienie nie tylko w krajach tj.: Niemcy, pracę za granicą w Holandii czy pracę w Polsce.

Zastanawiasz się nad podjęciem pracy za granicą od zaraz? Szukasz pracy bez języka w Niemczech? Nasza agencja AB Job Service Polska posiada wiele ofert zatrudnienia! Koniecznie sprawdź naszą pełną ofertę!