Praca za granicą (Holandia)

1 2 3 6

Praca Holandia

Polacy poszukujący pracy za granicą często wybierają kierunek Holandii. Na szczęście, nie musisz posiadać specjalistycznych kwalifikacji, czy biegle mówić w j. angielskim aby rozpocząć pracę w Holandii. Wśród osób poszukujących zatrudnienia, przeważają osoby szukające pracy sezonowej, np. w sektorze rolniczo-ogrodniczym, produkcyjnym, logistyczno-magazynowym – takiej pracy, która będzie dostępna od zaraz.

Czytaj dalej...

Praca w Holandii bez języka, od zaraz!

Podjęcie pracy w Holandii bez znajomości języka obcego, jest jak najbardziej możliwe. Jednak, czasem współpracę ułatwiają, nawet skromne podstawy j. angielskiego lub niemieckiego. Jeśli ich nie posiadasz, bardzo szybko możesz nauczyć się podstawowych zwrotów pracując z Obcokrajowcami. Z pomocą naszej Agencji Pracy AB Job Service Polska możesz podjąć pracę od zaraz, nie czekając miesiącami na wyjazd. Posiadamy wiele ofert pracy m.in. jako magazynier, pracownik sezonowy w szklarni, polu, czy sadzie, pracownik produkcji, oraz na wielu innych stanowiskach. Wszystko tak naprawdę jest zależne od Twoich umiejętności, predyspozycji i motywacji.

Praca dla par lub grupy znajomych – Holandia

Zarówno przed wakacjami, jak i po nich, pojawiają się oferty pracy w Holandii dla par czy grup znajomych młodzieży lub studentów. Znaczna część kandydatów chce wyjeżdżać za granicę z drugą osobą, ponieważ pobyt za granicą staje się bardziej przyjemny niż w pojedynkę. Staramy się nie tylko wybierać te najlepsze oferty pracy w Holandii, ale również z możliwością pracy dla par czy w gronie znajomych. Decydując się na wyjazd za granicę z nami, dajemy Ci możliwość zakwaterowania – jeśli interesuje Cię taka praca – koniecznie nam powiedz o tym! A może szukasz pracy w Holandii od zaraz? Pomożemy Ci znaleźć odpowiednie stanowisko!

Co jest wymagane, aby podjąć pracę za granicą – w Holandii?

Na stronie naszej Agencji Pracy Holandia AB Job Service Polska codziennie publikujmy nowe oferty pracy za granicą. Aby podjąć zatrudnienie na przedstawionych stanowiskach, nie musisz biegle mówić w języku angielskim. Wymagane są natomiast chęci do pracy, zaangażowanie oraz motywacja. Zapraszamy do naszego biura mieszczącego się w Opolu, Kielcach bądź Lublinie oraz skorzystania z bogatej oferty pracy w Holandii.

Praca w Holandii od zaraz, bez języka i z zakwaterowaniem jest możliwa nawet dziś, dlatego nie zwlekaj i w najbliższym czasie spotkaj się z nami!