Amsterdam – miasto rozrywki

Amsterdam - miasto rozrywki

Amsterdam – miasto rozrywki

Amsterdam, jedno z najbardziej znanych miast w Holandii. Przepełniony jest malowniczymi kawiarenkami, oraz setkami kolorowych rowerów, oferuje coś więcej niż tylko spokojny wieczorny spacer nad kanałami. Miasto to posiada mnóstwo atrakcji, ciekawych klubów, interaktywnych muzeów czy miejsc widokowych.  Przyciągają one do siebie turystów z całego świata. Miejsca tam muszą być rezerwowane z odpowiednim wyprzedzeniem, ze względu na swoją popularność!

Laserowa przygoda

W centrum Amsterdamu, głęboko pod ziemią, ukryta przed światłem dnia codziennego, znajduje się interaktywna przygoda.  Zmienia ona ludziom podejście do codzienności. AMAZE, to idealna rozrywka dla rodziny lub przyjaciół, ale też głęboka przeprawa, która sprawi, że zastanowisz się jak widzimy rzeczywistość. Podczas wizyty, gospodarze wskażą wam drogę i sprawią, że każdy poczuje się jak w domu. Siedem obszernych poziomów labiryntu wciągnie was do zabawy. Różne atrakcje oferują każdemu mnogość doświadczeń!

Samo AMAZE to labirynt audiowizualny o powierzchni aż 3000 metrów kwadratowych. Znajduje się w starym, przemysłowym klubie, który biegnie pod dzielnicą West Port. Sam labirynt posiada miejsca z wbudowanymi kamerami, które pozwolą Wam na nagranie własnych doświadczeń. Dzięki czemu będziecie mogli podzielić się swoją laserową podróżą ze znajomymi. Dla niektórych, zwykły pokaz laserowy, dla innych przygoda przez swoje wewnętrzne ja, to co zabierzecie ze sobą z tego miejsca, zależy tylko od was!

Podniebna widokówka

Standardowe widokówki kupowane w sklepach, czy zwykłe selfie znad kanału, jest niczym dla miłośników lekkiej adrenaliny i ciekawych zdjęć. Jeśli naprawdę chcecie zaskoczyć swoich znajomych i macie mocne nerwy A’dam lookout jest atrakcją dla Was!

A’dam lookout to jeden z wyższych tarasów widokowych, znajdujący się w Północnym Amsterdamie! Możecie zobaczyć stamtąd wszystko, tętniący życiem port, piękny holenderski krajobraz, zabytkowe centrum miasta, czy tez ikoniczne kanały, które znajdują się na liście światowego dziedzictwa UNESCO. To nie wszystko co oferuje to wspaniałe miejsce. Można tu przede wszystkim oddać się interaktywnemu doświadczeniu i wystawie, która opowiada o historii, ale także kulturze całego Amsterdamu, a wszystko to doprawione darmową wycieczką audio! Jeśli jednak szukacie większych wrażeń, punkt ten oferuje Wam nieziemskie doświadczenie, jakim jest najwyższa w Europie huśtawka Over the Edge, która pozwoli Wam pomachać nogami nad całym Amsterdamem, robiąc sobie niezapomniane pamiątkowe zdjęcia.

Autor: 
Damian Malarczyk
Rekruter w AB Job Service